Чиновники  оголосили війну автономному опаленню. Кажуть, це небезпечно та невигідно для держави.  Про українців ніхто не подумав. Тож ми спробували порахувати - яких переваг хоче позбавити держава прибічників індивідуального обігріву.

В Україні пропонують запровадити мораторій на встановлення газових котлів у багатоповерхівках.  Чиновники своє рішення мотивують тим, що самовільне відключення руйнує мережі. Та кивають на Європу - там опалення - централізоване

Україну розділять на зони за опалювальним критерієм

Іван Надєїн, експерт з енергоощадності : " На великих котлах лише, на великому обладнанні коефіцієнт корисної дії більший і відповідно економіка має бути краща для цих об’єктів, але українська реалія житлово- комунального господарства така, що  лише 43 відсотки енергії використовується ефективно в Україні".

 Всі втрати в тепломережі  комунальники перекладають на  споживачів. Ось люди і  шукають інших шляхів.  Олександр кілька років тому облаштував у себе автономне опалення.

Олександр Легейда, обладнав у себе автономне опалення : " Соседи показали пример установили у себя частное отопление своё и посоветовали и я это использовал".

Витрати на котел окупились уже в перший рік. Якщо раніше платив щомісяця по 210 гривень незалежно від  сезону.  То зараз  лічильник накручує стільки лише в люті морози. В середньому зо днів узимку обходяться 170 гривень. А в теплу пору котел взагалі не вмикає.

Как Украине избавиться от газовой зависимости? Советы аналитиков S&P

Олександр Легейда, обладнав у себе автономне опалення : " Набагато тепліше, коли холодно тепліше, коли температура падає можна самому відрегулювати".

Якщо закон ухвалять - на  тих, хто від'єднався від централізованої мережі самовільно, чекає штраф. До 2 з половиною тисяч гривень. До речі,  приховати котли вдома не вдасться. За новими нормами, якщо не пустити комісію в квартиру - можуть і посадити за ґрати.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: отопление теплосеть газ україни
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1397
Загрузка...
Загрузка...