День шаленого шопінгу "чорна п’ятниця" завершився. Дехто хизується новинками, дехто підраховує зекономлені гроші, але є й такі, хто відлежується на лікарняному ліжку. Про інший, агресивний бік "дня покупок зі знижками" - далі в сюжеті.

Допоки американські торговельні мережі підраховують прибутки після "чорної п’ятниці", деякі американці загоюють рани. Двоє покупців під  час шаленого шопінгу у місті Таллахасі, потрапили до лікарні. Двоє чоловіків  не змогли поділити місце на парковці і влаштували стрілянину. За словами медиків, життя обох постраждалих нині у безпеці. Безладом ледь не закінчився шопінг і в одному з магазинів міста Монтрі, штат Джорджія. Натовп покупців у пошуках дешевих товарів вийшов з-під контролю. На щастя інцидент обійшовся без жертв.

Читайте: Черная пятница в США: Что раскупали американцы

Кріс Донеллі, аналітик: "Цього року люди особливо прагнуть придбати  товари зі знижкою. Нині багато хто живе у режимі економії, тож витрачатися дозволяють собі лише на свята. Цьогорічний  святковий сезон розпочався і клієнти готові піти на будь-що, аби знайти вигідну пропозицію. Через це і агресія".

Дивіться сюжет: Як американці заробляють на акціях та знижках

Вчора у Сполучених Штатах і в усьому світі відбулася так звана "чорна п’ятниця". Це день купівельного шаленства. Адже торговельні мережі влаштовують розпродажі перед сезоном різдвяних покупок.  Протягом цієї  доби людям пропонують товари зі значними знижками.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сша травма скидки пятница
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2444