Чорнобильці проти чорнобильців. Сьогодні під Кабмін також  прийшли ліквідатори, не задоволені тим, що їм припинили виплачувати підвищені пенсії. Натомість у одній із профільних організацій протестувальників називають нахабами - мовляв, хочуть собі надміру. А через них грошей недодадуть комусь іншому. 

Олена Лоскун, журналістка : " Чорнобильці вимагають перерахунку пенсій. Мовляв, у 86-ому вони ризикували власним життям, ліквідовуючи наслідки аварії на ЧАЕС. Тепер за це отримують мізер".

Василь Іванович потрапив на Чорнобильську атомну одразу після вибуху. І миттєво отримав небезпечну для здоров"я дозу опромінення. У 39 років став інвалідом другої групи . Усе, що готова пожертвувати йому держава - це тисяча вісімсот гривень на рік.

Дивіться також: До кінця року пенсії підвищуватимуть ще 4 рази

Василь Яковенко, чорнобилець-ліквідатор : " На мінімалку посадили. Обіцяють, що пенсії будуть хороші, і паніку зробили таку, що пенсії великі. Всі думають, що ми багачі, а у нас мінімалка. І ніхто не хоче ніде, одні кидають туди, одні сюди посилають. Ви думаєте, воно оце хочеться їхати сюди?".

Нужда жене протестувальників у столицю. Дехто навіть згодний ламати зуби об сиру картоплю. Бо, на делікатеси грошей не вистачає.  А от президент однієї з організації чорнобильців каже: насправді ці люди відбирають у інших ліквідаторів пенсії. Бо хочуть, аби їм виплачували, вибите раніше через суд. Дехто виклопотав собі по 20 тисяч гривень.

Чи вийде Україна на другий накопичувальний рівень пенсій?

Юрій Андреєв, президент організації чорнобильців : " В прошлом году у нас возникла ситуация, что   14 тыс. человек, а у на счет чернобыльцев 2,5 миллиона  по решению судов получили исполнительные службы 9 млрд. грн. Весь чернобыльский фонд на тот момент  составлял 7,7 млрд грн".

Натомість чорнобильці, що зібрались під кабміном запевняють: вони отримували підвищені пенсії лише трохи більше, ніж півроку. Потім пільги урізали. І якщо не повернуть назад - обіцяють систематично приходити під стіни уряду.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: пенсия забастовка чорнобыльци
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1599