За три дев'ять земель. Але дешево. Або під офісом але значно дорожче. Економія на винайманні квартири може виявитися примарною. Часом вигідніше орендувати житло на 300-400 гривень дорожче, але неподалік від роботи. Ви не витрачаєтесь на транспорт і довше спите. Та зрештою краще відпочиваєте - і більше можете заробити.

Знімати житло неподалік від роботи, але за більші гроші часом вигідніше, ніж жити на висілках. Родина Олександра орендує оселю в столиці поблизу метро Мінська. Трикімнатна із усіма вигодами їм обходиться 7 тисяч гривень.  Аби доїхати до роботи, Сашко щомісяця витрачає від двохсот до трьохсот гривень. Слід додати видатки іще усіх членів сім'ї.

В Киеве в 2012 году вакантность офисных площадей выросла до 25% |

Олександр Мельников, орендар : "Более медленно - это дешевый вариант. Я могу заплатить 2,50 за маршрутку. Она прямая. Есть более быстрый вариант - но он дороже. Это с пересадкой на метро. Это в районе 10-ти гривен в день".

На дорогу Олександр щодня витрачає по півгодини. Це якщо немає заторів на дорозі. Він підрахував: біля роботи таке саме помешкання було б приблизно на тисячу дорожче.  Але якщо взяти до уваги  витрати усіх членів родини на транспорт, було б приблизно стільки ж. Приміром, у Німеччині це поширена практика - жити та знімати житло саме поруч з офісом. А ось, якщо грошей обмаль, можна об'єднуватися. Та знімати оселю на кількох.

Что необходимо знать об инвестициях в недвижимость

Віктор Несін, голова правління спілки консультантів з нерухомості :  " Снимают или 1-комнатную квартиру с несколькими спальными местами, или 2-комнатную. Тоже с несколькими спальными местами.  Кооперируются группами лиц. Но опять таки, на это должен согласиться арендодатель. Не всегда собственники недвижимости хотят, заселять в квартиру большое количество людей , и тем самым делать общежитие".

Тим часом, ціни на оренду житла у столиці далі зростають. За останній рік додали до 20 %. Хоча здавалося, що далі вже нікуди.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цена квартира аренда киев-city
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1361
Загрузка...
Загрузка...