Центральна виборча комісія оголосить остаточні попередні дані підрахунку голосів у середу 31 жовтня. Про це повідомив член ЦВК Михайло Охендовський.

Він підкреслив, що результати з'являться в першу чергу завдяки результатам із закордонних виборчих дільниць, де небагато виборців.

ВІДЕО: У Маріуполі голосували у протигазах

Михайло Охендовський, член Центральної Виборчої Комісії: "Центральна виборча комісія безумовно виконає вимогу закону щодо строків встановлення  і офіційного оголошення результатів виборів народних депутатів України як в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі щодо партійних списків так і в кожному одномандатному виборчому окрузі щодо кандидатів так званих мажоритарників".

ВІДЕО: Як українці на вибори напивалися, їли бюлетені і голосували панди

У Центрвиборчкомі кажуть - ускладнює підрахунок голосів змішана виборча система. Оскільки кожна дільнична виборча комісія складатиме фактично два протоколи про підрахунок голосів виборців - по партійним спискам і по мажоритарних округах.

Див. також: Політичний бомонд на дільниці: Як політики за себе голосували

Михайло Охендовський, член Центральної Виборчої Комісії: "Сама виборча система, наявність у ній двох компонентів - пропорційного і мажоритарного - певним чином уповільнить роботу дільничних виборчих комісій  і уповільнить процес надходження протоколів дільничних виборчих комісій до окружних виборчих комісій. Звичайно, що у нас немає підстав сподіватися на те, що інформація буде надходити з тією ж швидкістю до центральної виборчої комісії, з якою вона надходила скажімо в 2006 або 2007 році".

ВІДЕО: У Дніпропетровську голоси виборців купували за харчі по 25 копійок

Нагадаємо, екзит-поли проводили одразу декілька компаній. За даними усіх екзит-полів, "Партія регіонів" упевнено перемагає на виборах у Верховну Раду, але набирає менше третини усіх голосів. Другою, з результатом 23-24 % до фінішу прийшла ВО "Батьківщина". Третій пробився "УДАР", взявши 13-15%. Майже однакові результати у ВО "Свобода" і КПУ - близько 12 відсотків.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: политика выборы цик результаты
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2145