Дачі поза митом. Закон про податок на нерухомість, який набув чинності з нового року, не поширюється на садові будинки. А ось за садибні будівлі та котеджі платити доведеться. Щоб не викласти зайвих грошей, розберіться, якою саме нерухомістю володієте, радять рієлтери. Податковий кодекс визначає дачу - як позаміський будинок для тимчасового відпочинку. Садиба або котедж - це споруда поблизу саду чи городу для постійного проживання. Цільове призначення будинку має бути прописане у документах на право власності. Якщо ж податкова ненавмисне чи свідомо заплуталася у визначеннях і накинула оком  на вашу дачу, йдіть до сільради чи суду. Але якщо ж садових будинків у вас кілька - за один з них таки доведеться заплатити .

Життя без БТІ: бігти до нотаріуса із 1 січня доведеться не всім

Артур Пилипчук, експерт Асоціації з нерухомості : " Якщо побудовано однаковий, той самий об’єкт нерухомості на земельній ділянці для будівництва житлового будинку і на земельній ділянці для садибного будинку. Хоча вона по факту можуть бути абсолютно однакові".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: дача мито податок
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1309
Загрузка...
Загрузка...