Депутати вже на валізах. Сьогодні останнє сесійне засідання у цьому році. Наступне запланували аж на 10 січня, а доти парламентарі відпочиватимуть на канікулах. Ми поцікавилися, як нардепи відзначатимуть Новий Рік. Виснажливі вибори та запеклі бійки позаду, попереду - відпочинок. І хоча народні обранці ще кілька днів відпрацюють у новостворених комітетах, у будівлі під куполом панує новорічний настрій. Деякі роздають номери телефонів для привітань.

Володимир Макеєнко, народний депутат : " Ви можете зателефонувати першого січня до мене завітати, зателефонуйте на домашній телефон  і ви будете впевнені, що я вдома з сім`єю".

Что подарить на Новый год: 10 лучших идей

Чимало з нардепів на свята планують вирушити на малу батьківщину. Наприклад, Нестор Шуфрич поїде на Закарпаття до батька. Він запевняє: у його родині знають, як не засумувати на Новий рік.

Нестор Шуфрич, народний депутат : " Як правило дивимось телевізор. Без цього не можливо. Зустрічаємо в дома обов`язково. Обов`язково тільки дома. Або у нас дома, або ідемо до друзів нашої родини. Якщо збираються і є відповідний настрій та не тільки молодь, бажаючі, то співаємо.  Використовуємо або пісні, які всі знають, або підказку караоке".

Серед любителів зустрічати свята вдома і Анатолій Кінах. Каже, за його родинним столом збереться принаймні три покоління.

Це цікаво : Самые популярные подарки на Новый год

Анатолій Кінах, народний депутат : " Безумовно на своїй рідній землі. Іноді в Карпатах, іноді тут в Києві, під Києвом. І я впевнений, що Новий Рік, що це дуже таке глибоке філософське свято. Люди думають, як вони прожили попередній рік, що нас чекає в майбутньому".

Багато розмірковує у Новий рік і Андрій Шевченко. Для нього це найкращий час для складання планів на наступні 12 місяців. 

Андрій Шевченко, народний депутат : " І новий рік і Різдво і аж до Водохреща це дуже така важлива смуга в житті. Треба, щоб вона була в міру веселою, але і в міру серйозною. Тому, що це ті дні, коли ти по-справжньому підводиш риску і закладаєш настрій на весь рік, який буде. Я люблю в ці дні складати плани, виписувати для себе, що я хочу  досягнути, дуже люблю цей час".

Кто роскошнее празднует Новый год: украинцы или россияне

Серед народних обранців нам вдалося знайти і таких, які не забули, завдяки кому  потрапили до парламенту. Про виборців.

Сергій Каплін, народний депутат : " Буду відзначати в колі друзів обов`язково. Перед цим привітаю своїх виборців, я переміг в мажоритарному окрузі у місті Полтава. спробую максимально зустрітися з тими ,кого не бачив за період кампанії. вона була дуже важка".

Що ж до Різдва, то тут депутати виявилися ще консервативнішими.  Церква, вечеря, і відвідування дідусів-бабусь. Саме такий сценарій озвучували найчастіше. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: новый год депутаты празднование
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3908
Загрузка...
Загрузка...