У Верховній Раді - вже 4 законопроекти про перевибори. Сьогодні свою версію того, як потрібно провести повторне голосування, запропонували депутати з опозиції Юрій Кармазін та  Володимир Яворівський. Раніше схожі законопроекти, якими планують змінити закон "Про вибори народних депутатів " щодо повторних виборів, зареєстрували регіонал Олександр Козуб та бютівець Юрій Одарченко. Утім опозиція голосувати за це не збирається.  Але в більшості вже прогнозують - повторне голосування відбудеться у  березні  2013-го.   Спікер Володимир Литвин заявив  під час погоджувальної ради: цього пленарного тижня депутати не планують розглядати законопроекти про перевибори на 5 проблемних округах.

Читайте також : Рада пока не будет рассматривать закон о перевыборах, - Литвин

Володимир Макеєнко, голова комітету ВР з питань регламенту : " Якщо є такий законодавчих тупик, його треба і на сьогоднішній день, і на майбутнє – розв’язати. Інше, як розв’язати це питання, як прийняти законопроект – я не бачу. Тому я впевнений, що його завтра будуть розглядати, на верховній раді. Якщо є інші пропозиції – то будь-ласка, ми готові послухати".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: законопроект депутаты перевыборы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1074