Київська мерія таки розгледіла екоцид Біличанського лісу. Управління екології має з’ясувати, хто знищив заплаву річки Нивка та 6 гектарів природної зони. Зробити це тепер буде ще важче - адже напередодні Вищий адмінсуд дозволив Коцюбинській селищній раді привласнити чотири тисячі гектарів, які належать Києву. 

Біличанський ліс так запав в очі забудовникам, що їм ні прокуратура ні Київрада - не указ!   Напередодні суд постановив -   рішення Коцюбинської селищної ради, яким та відкроїла собі чотири тисячі гектарів столичної землі, законне! Не мало не багато - це два райони Києва!

Дивіться також: Біличанський ліс - невідомі знищили 10 гектарів землі

Денис Москаль, голова комісії Київради з питань екологічної : " Фактично знівельована роль всієї роботи проведеної до цього і Київською міською радою. і активістами щодо збереження Біличанського лісу, щодо визнання незаконними державних актів, які видані Коцюбинською селищною радою".

Напередодні активісти віднесли Президенту Віктору Януковичу 12 тисяч підписів із вимогою надати Біличанському лісу статус заповідника. Бо нині цю територію не захищає жоден закон. Відтак будувати там наміряються всі, кому не лінь. Невідомі вже знищили шість гектарів колись родючої землі у заплаві річки Нивка. Двометровий шар чорнозему зняли, вивезли і засипали все будівельним сміттям. Перешкодити горе - будівельникам минулої п’ятниці намагалися місцеві активісти та екологи. І журналістів покликали. Та руйнівники поховалися.

Дивіться фоторепортаж: Под Киевом вырубают лес и раздают земельные участки

Денис Москаль, голова комісії Київради з питань екологічної : " Були знищені мільйони рослин, були знищені  місця існування тварин і рослин. і ці дії підпадають під диспозицію статті 441 КК У, яка називається екоцид".

Кому належить ласий шмат землі та хто посягнув на природу у профільній комісії Київради пообіцяли розібратися лише після   розголосу у медіа. Чиновники, як виявилося, навіть на місце жодного разу не виїжджали.

Дивіться також: Під Києвом не вдається зупинити вирубку заповідника

Денис Москаль , голова комісії Київради з питань екологічної : " Якщо ці факти озвучені, що там вона знищена, ми можемо навіть передбачити із природоохоронних коштів розчистити на наступний рік, зробити які там берегоукріплюючі, чи які там інші заходи".

Тепер природоохоронна прокуратура та екологічна інспекція рахують збитки, завдані природі. За цими висновками і каратимуть порушників. Справа за малим - знайти їх.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: лес скандал земли вырубка деревьев
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1221