Державний бюджет на наступний рік буде  кошторисом виживання. Заявив сьогодні Віктор Янукович. На засіданні ради регіонів він попередив – доведеться жорстко економити кошти. Сам бюджет, який ухвалили у грудні – не влаштовує нікого. За результатами першого кварталу наступного року документ переглянуть. Кабмін отримав завдання контролювати усе до копійки.

Принятый бюджет на 2013 год не может удовлетворять никого, - Янукович

Особливо витрати бюджетні. Песимізм диктують цифри. Зростання економіки. Уряд заклав лише відсоток на збільшення внутрішнього валового продукту. Це учетверо менше ніж цьогоріч. Жорсткий контроль отримає і валютний ринок. Воюватиме зі спекулянтами новий глава Національного банку. Над його кандидатурою Віктор Янукович ще думає. І консультується. Також сьогодні глава держави повідомив – особисто контролюватиме перевибори у проблемних округах. І зазнався – у парламенті більше немає політичної монополії.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: бюджет янукович кошторис
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2104
Загрузка...
Загрузка...