Йому це вдалося. Американський ілюзіоніст простояв під ударами току,  потужністю в мільйон вольт, три доби, або сімдесят дві години поспіль. Це поправу був найбільш ризикований трюк в кар’єрі харизматичного фокусника.

Дивіться також: Девід Блейн три доби боротиметься зі струмом

Американський ілюзіоніст Девід Блейн виконав  найнебезпечніший трюк у свої кар’єрі. Фокусник протягом сімдесяти двох годин перебував під постійною дією електричного струму, потужністю мільйон вольт.  Три дні тому, він виліз на платформу в оточенні одразу семи трансформаторів, і простояв на ній три доби. Увесь цей час він не спав і пив воду, через спеціально вмонтовану в захисний костюм трубку.

Девід Блейн, ілюзіоніст : " Я почуваюся непогано, але дуже хочу спати і мрію про душ".

Під час виконання фокуса 39-тридцяти-девяти-річний Блейн був одягнений у кольчугу, на голові був шолом і візор, що захищає очі. Одразу після завершення ілюзіоніста відправили до лікарні. За словами медиків, маг має пройти курс реабілітації. Адже м’язи на ногах дещо атрофувалися.  Тисячі глядачів, які спостерігали за рекордом уживу та через інтернет, назвали Блейна  справжнім героєм. 

Дивіться також фоторепортаж : Киевский цирк бросает вызов Цирку дю Солей. Новая программа!

Ніно Куса, спостерігач : " Він просто геній і герой одночасно. Я підтримую все, що він робить, адже він намагається розширити кордони людського сприйняття цього світу".

Девід Блейн за свою кар’єру не раз наражався на небезпеку. Він заморожував себе у брилі льоду, а ще висів униз головою три дні.  

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: трюки блейн илюзионист
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1370