Візок - на комбінезон, а ліжко - на авто з дистанційним керуванням. У Дніпропетровську матусі, яким допекли тризначні ціни на дитячі товари, вирішили ними обмінюватися.  Жінки приносять речі та одяг, з яких малюк виріс, а на заміну беруть те, чого бракує саме зараз .

Нечувано високі ціни на дитячий одяг підштовхнули метикуватих українських матусь до вельми незвичайного рішення. Вони створили такий собі магазин-обмінник дитячих речей. Тут і іграшки, і одяг і коляски. Краму в магазині - на будь-який смак. Матусі приносять річ, з якої маля виросло, а на заміну беруть ту, що підходить.

Оксана Сидоренко, домогосподарка : " Смотри какая рубашка. Кому подходит? Инночка ,это- твой возраст. Вам же 3 годика".

Цікаво знати: Що з українського носять вітчизняні зірки

Окрім сорочки, Інна   для свого сина вибрала штанці та комбінезон. На заміну принесла кілька кофт, з яких синочок виріс. Речі на заміну повинні мати гарний вигляд. 

Інна Лазарева, домогосподарка : " Видя разнообразие, краски, альтернативы, это, конечно, женское срабатывае".

Однак обмінюватися речами у нетиповому магазині можуть тільки члени профспілки домогосподарок України. Обмеження існує, щоб не допустити зловживань і безладу.

Читайте також: Какие документы нужны для открытия интернет-магазина игрушек

Ольга Коваленко, голова профспілки домогосподарок України : " Мы не делаем этого для неблагополучных   семей. Здесь их не будет. К большому сожалению, в неблагополучных семьях родители, как правило, пьют. Сегодня они взяли эти вещи, пришли в комиссионку и пропили. Безусловно жалко тех. Детей, но им это не достанется. Потому что родители снесут это все и пропьют".

Осторожно: дешево и опасно! Можно ли покупать игрушки китайского производства?

Подібні магазини-обмінники можуть стати цілою мережею, кажуть у профспілці домогосподарок. Головне, аби ідею підхопили відповідальні матусі з інших міст України. Адже таким чином можна економити тисячі гривень сімейного бюджету.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: продажа магазин дети
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 866