Останній передбачуваний апокаліпсис не відбувся, проте розслаблятися не варто. До Землі стрімко летить астероїд, зіткнення з яким стане вибухом тисяч атомних бомб. Такий невтішний прогноз зробили в Російському гідрометеорологічному університеті. Вчені очікують нової небезпеки через десятиліття. Проте й заспокоюють: за цей час через зміни на шляху астероїда вдасться уникнути перетинання орбіт.

За последние пару дней два астероида прошли рядом с Землей

А ось за 17 років постане ще одна загроза.  Наша планета має зустрітися з астероїдом Апофіс вагою понад мільйон тонн. Проте від цього людей обіцяє врятувати Роскосмос. Там уже розробляють план із запуску космічного апарату з радіомаяком. Ну а в більш віддаленій перспективі на Землі знову може настати льодовиковий період. І хоча найближчим часом ми не відчуємо похолодання через парниковий ефект, зміни будуть неминучими через 18 тисяч років. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: земля планета астероид
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 5083
Загрузка...
Загрузка...