Про себе депутати не забули. Видатки на утримання Ради зросли на відсоток, на півтора - на лікування у санаторіях. Про це йдеться у бюджеті-2013. Утім ці витрати можуть зменшити, кажуть у регламентному комітеті. Зокрема, зекономлять на  житлі для новообраних. Верховна рада має у розпорядженні 16 службових квартир. Однак цього року  парламентарів вирішили розселити тільки у готельні номери поблизу Верховної ради. До слова, місяць проживання одного народного обранця коштує бюджету близько 15 тисяч гривень.

Корисно знати : Рада выделила деньги на зарплаты бюджетникам

Володимир Макеєнко, голова комітету ВР із питань регламенту : " Готель Київ – 160 номерів, 70 номерів готель Україна, і десь 30-ть – готель Національний. Але все, що буде вище норми 500 гривень – за свій рахунок, там приблизно 600 гривень.  Треба на цьому тижні попросити вийти депутатів шостого скликання, а декому і допомогти вийти. Нормальне явище".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: проживание депутат готель
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1425