Допоки весь світ економить, жителі Індії ледь не смітять грошима. За словами фахівців, споживачі у цій країні нині почуваються найбільш впевнено. Втім, відзначають фахівці, тенденція не матиме тривалого ефекту. Дуже скоро республіка втратить статус ринку, що розвивається, і ажіотаж інвесторів, а разом із ним додаткові заробітки громадян стрімко знизяться.

Громадяни Індії демонструють споживчі дива. Попри те, що темпи розвитку економіки країни уповільнюються, її жителі продовжують активно купувати все: від одягу до меблів та автомобілів. Аналітики стверджують, тамтешні громадяни нині почуваються найбільш упевнено.

Читайте також: Вредно для здоровья! Одна из самых грязных вещей в гостиницах

Франклін Темпелтон, аналітик: "Індія – це ринок, який розвивається. І більшості громадянам країни до вподоби той факт, що на прилавках магазинів з"являються нові товари. Тож, вони з радістю їх купують".

А купувати поки є за що. Адже чимало інвесторів та підприємців нині обирають саме Індію як країну, де вони продовжують розвивати власну справу. Відповідно з"являються і нові робочі місця, а з ними і додаткові гроші.

Українців приваблює Індія та Шрі-Ланка

Боуїн Аса, аналітик: "Індія – чудовий ринок для компанії, які орієнтовані на споживчі витрати. Тут дуже вигідно працювати в ювілейній індустрії. Приміром виробляти та продавати прикраси чи годинники. Щоправда це можливо не в усіх секторах. Але, звичайно, так триватиме на завжди".

За прогнозами економістів, такий споживчий рай для іноземних вкладників та  інвесторів на території Індії триватиме ще максимум 2 роки. А потім ціни на продукцію почнуть зростати, а економічна ситуація - погіршуватися. Жителі республіки витрачатимуть все менше грошей, а відтак і бізнес йтиме не так жваво.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: криза індія
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1645