Долар на міжбанку побив рекорд трирічної давнини, піднявшись до позначки вісім двадцять п"ять. Порівняно з п'ятницею ціна зросла на 3 копійки. Як відомо, у жовтні Нацбанк витратив на підтримку гривні понад два мільярди доларів, що становило найбільший обсяг інтервенцій у нинішньому році. Цього місяця населення закупило на двадцять відсотків валюти більше, ніж за аналогічний період у вересні. У такій ситуації фахівці кажуть, що уникнути плавної девальвації не вдасться.

Читайте також : В ноябре-декабре население "охладеет" к доллару

Олександр Сугоняко, президент асоціації українських банків : " Для того, аби зняти проблеми з нашим платіжним балансом, нам потрібна девальвація 30%. У нас була девальвація в 2008 році на 1,6 рази з 5,05 до 8 девальвувала гривня. Пройшов час і ми вернулися до тих самих розмірів негативного сальдо торгівельного і негативного сальдо поточного платіжного балансу.  Чому ми вернулися? Тому що структура економіки залишилась та сама".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: валюта доллар подорожание
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 994