Коливання курсу гривні не пов'язані із розрахунками за російське блакитне паливо. Адже Нафтогаз практично не купує доларів на міжбанківському ринку.  Фахівці пояснюють, український монополіст перераховує гроші Газпрому головно за рахунок платежів населення. І співпрацює майже винятково з НБУ. А на міжбанку купує готівки як найменше.  Максимум -100 мільйонів доларів. Така сума аж ніяк не вплинула на вартість американської валюти.  Нагадаємо, НАК заплатив російській компанії понад мільярд доларів за ресурс, імпортований у жовтні.

Читайте також : Доллар в Украине скоро упадет

Валентин Землянський, експерт із енергетики : " Практично не виходить на міжбанківський ринок, тобто навіть якщо він виходив, то сума не перевищувала 100 мільйонів доларів, 100 мільйонів доларів - це не той обсяг, який може спровокувати зміни курсу, спровокувати якісь серйозні коливання".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: валюта доллар газ україни
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1223