Треба долари - купуйте перед Новим Роком, або в період свят. Американська валюта і далі дешевшатиме. На міжбанку уже коштує сім дев'яносто дев'ять з половиною копійок. Валюту активно продають експортери, фінустанови та бізнес. Тож уже найближчим часом і в обмінниках гривня подорожчає. Мінімум на 2 тижні. А за найоптимістичнішими розрахунками – взагалі  - до початку березня.

Прощание Европы: западные банки покидают украинский рынок 

Олександр Охріменко, експерт фінансового ринку : " Сьогодні  вранці в  обмінних пунктах  вже  були значення на купівлю доларів у  населення на  позначці 8 гривень.  І найчастіше  такий курс зустрічався в  мережі банку, що  займає  60  відсотків  ринку.  Іншим  операторам готівкового  сегмента, щоб конкурувати з цією установою, доведеться   опустити позначки  нижче. Вони ж мають на чомусь   заробляти. Тому вже  завтра можемо  побачити в обмінниках 7.98".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: валюта банки доллар
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2234
Загрузка...
Загрузка...