Долю перевиборів у 5 округах вирішать наступного вівторка. Про це заявив регіонал Володимир Олійник. За його словами, законопроект про проведення повторного голосування  ухвалять 20 листопада. Одразу - у двох читаннях. Текст документа про перевибори - зрозумілий, обговорювати там нічого - це єдиний розумний вихід із ситуації, сказав Олійник. Тим часом у ЦВК побоюються, що зміни до закону, написані регіоналами, поставлять результати перегонів на 5 скандальних округах в залежність від політичного складу Центрвиборчкому. А у Батьківщині заявляють, що документ взагалі спрямований проти опозиції.

Читайте також : Конфигурация Рады до 2017 году может измениться три раза, - мнение

Володимир Фесенко, політолог :  " Зараз йдеться про повторні вибори. А депутати можуть записати, що це – повторне голосування. В чому різниця. Повторні вибори – з нуля. І там можуть брати зовсім нові кандидати участь. І навіть ті, хто програв там по списках. А переголосування – беруть участь лише ті депутати, які брали участь раніше".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: депутаты участки перевыборы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 606