Швидкий, як літак. Донецький гітарист Сергій Путятов встановив абсолютний рекорд. За десять цілих і три сотих секунди зіграв триста тридцять нот.  Ніхто з українських музикантів  подібним  похвалитися і досі іще не зміг.

До літака Національного авіаційного університету – всі йдуть на музику. Хто грає, і навіщо, - не знають. Тому, майбутній рекорд обростає чутками. 

Дивіться також: У Києві виступив легендарний "Акваріум"

Віртуоз із Донеччини Сергій Путятов на глядачів уваги не звертає. Місце для рекорду музикант вибрав біля літака НАУ. Пояснює: він так само швидкий як крилата машина. Цього разу планує перевершити самого себе. Встановити нове досягнення. Минулого року зіграв триста нот за менше ніж десять секунд. Тепер практично за той же час – в етюді прозвучати повинно на тридцять нот більше.  

Сергій Путятов,гітарист: " Похоже на фрагмент Иоганна Себастьяна Баха – токката ре-минор. Ну, это что-то в этом роде, только в тысячу раз быстрей. Настроение боевое, прекрасное.

 Щоб публіка запам’ятала мелодію, Сергій грає кілька разів. Спочатку повільно, потім пришвидшує темп. Хвилюється. Одна з неофіційних спроб – і результат  дванадцять секунд. Та у вирішальний момент втілити в життя задумане – вдається.

Корисно знати: Технології: Як грати "м'язами"

Експерти Національного реєстру рекордів оголошують  перемогу. Кажуть, - тим хто захоче показники перевірити - допоможе техніка. Спеціальна програма зафіксувала чесніть досягнення. Музикант тішиться – гітара не підвела. Хоч і недорога, але тепер рекордсменка. 

Сергій Путятов,гітарист : "Моя надежная подруга, вот гитара. Струны 30-ть гривен. Да, недорогие струны, буквально даже не новые, и стоимость гитары тоже. Сейчас она стоит 1500 тысяч гривен. Руки не болят, даже наоборот хочется сыграть еще что-то интересное".

Інженери створили пристрій, який вилучить музику з будь-чого

Наступного року, каже Путятов, за секунду зіграє вже не тридцять три, а тридцять чотири ноти. Українець  навіть перевершив світовий рекорд - у 24 ноти. Але, щоб зафіксувати його у  Книзі Рекордів Гінеса, потрібні гроші. Тому шукає спонсорів та продюсера.

 Сергій Путятов,гітарист : " Спонсоры найдутся, я думаю, что скоро мы зафиксируем в Книге Рекордов Гиннеса".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: рекорд искуство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1405