Їдучи за кордон, беріть завжди із собою ксерокопію паспорта та кілька фотографій - роз'яснили сьогодні в МЗС. Бажано копії заховати у сейфі готелю. Раптом загубите свої документи чи вас пограбують.  Маючи копії, легше отримати дозвіл на виїзд з країни. Зверніться до посольства та поясніть, як саме ви втратили посвідчення особи. Так простіше довести, що ви саме той, ким себе називаєте, та отримати свідоцтво на виїзд. А ось, якщо не маєте жодних документів, то процес встановлення особи може затягнутися на кілька днів а то й тижнів.

В МИД РФ уже есть "черный список" невъездных иностранцев

Олександр Дикусаров, речник МЗС : " Якщо є втрата закордонного паспорту звернутися до нашого посольства закордоном для громадянина України буде оформлено свідоцтво на повернення, будуть виданні необхідні документи і людина зможе повернутися просто на основі вже копій буде зробити це скоріше".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украинцы мид за рубежом
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1403
Загрузка...
Загрузка...