Аби торг ішов успішно, не обов’язково зводити багатоповерхові будівлі та здавати площі в оренду роздрібним мережам. Продавати товар можна і в контейнерах для корабельних перевезень. Головне, аби продукція клієнта зацікавила. Це на власному досвіді довели підприємці у Великій Британії. У такому контейнері вони відкрили не просто магазин, а цілий торговельний комплекс.

Софі, менеджер: «Ми відкрилися усього за тиждень. Аби все привести до ладу, нам знадобилось усього сім днів. Люди були дуже спантеличені. Дехто навіть думав, що цей торговельний центр стояв тут усе життя. Але головне - вони зацікавились».

Дивіться також: Як відмити гроші на коханках?

До такої альтернативи бізнесмени додумались, коли зрозуміли, що економічна скрута просто не лишила їм вибору. Орендувати місця виявилося дуже дорого. Банки відмовлялися давати кредити. Так і з’явився торговельний центр у контейнері.

Роджер Вейд, підприємець:  «Ми не змогли знайти гідного місця для оренди. Усі власники хотіли, аби ми підписали угоду одразу на десять років. Цього собі дозволити ми не могли. Тож, зробили по-своєму. Ми не брали кредиту і не шукали інвесторів. Усе зробили самотужки. Тепер просто шукаємо гідні бренди, які  хотіли б з нами співпрацювати».

Бізнесмени з Лондона запевняють: це експериментальний варіант. Має окупитися приблизно за п’ять років. Якщо справа виявиться успішною, поставлять такі ж споруди у Вашингтоні та Амстердамі.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1431