Хочете зробити велику покупку? Готуйте платіжну картку. Бо більше ніж 200 тисяч гривень передавати продавцям  у руки заборонять. Такі обмеження Національний банк хоче ввести уже наприкінці цього року, або на початку наступного. Інформація поки що  неофіційна.   Із часом суму можуть зменшити. Мовляв, таким чином контролюватимуть тіньовий обіг грошей.

Дивіться також: Українці не постраждають від обмежень на розрахунки готівкою

Натомість експерти кажуть: регулятор своїми новаціями порушує права людей. І під пильне око податкової та НБУ потраплять перш за все люди із середніми статками. Закон про готівкові розрахунки набув чинності 18-го жовтня. Однак у документі так і не прописали, яку суму необхідно проводити через кредитну картку.

Читайте: Какой лимит будет введен по наличным расчетам для украинцев

Всеволод Степанюк, економіст: "Багатого проконтролювати значно важче. Тому що він свою яхту як правило записує на офшорну фірму. І тримає її там, і обслуговує її десь в Середземному морі. І так далі. Це контроль в основному над середніми і бідними. Щоб вони не дай бог ніде не заробили великі кошти".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: нбу карточка права человека наличка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1415