Електронної кнопки у парламенті поки що не буде. Разом з тим депутати обговорюють три варіанти, як унеможливити кнопкодавство. Про це UBR розповів колишній віце-спікер Микола Томенко. Серед них - зменшити кількість часу для натискання кнопки.

Депутаты снова подрались. Обновлено

Нині це десять секунд, під час яких окремі народні обранці встигають проголосувати ще за п'ятьох колег. Другий варіант - виділити окремий день для голосування, щоб організувати максимальну присутність депутатів у залі. І тиснути на кнопки без обговорення. Та останній - встановити електронну систему Рада-3. В опозиції кажуть, що програма - функціонує, її тестували буквально минулого тижня. У більшості ж заявляють, що Рада-3 - не сертифікована, аби її запустити в роботу, необхідна ціла низка документів.

Рада возобновила работу

Микола Томенко, народний депутат України : " Очевидно, перед наступним засіданням треба цю тему відпрацьовувати. Тому що всі поклалися, що буде персональне голосування. Але, як кажуть, тільки на нашому колгоспі, голосування буде персональне, а не десь в сесійній залі. Тому це актуальне питання, до нього треба повертатися".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: парламент депутати законодавство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 618