"АУГСБУРГ" ПЛАНУЄ ПІДСИЛИТИСЬ ГРАВЦЯМИ "БАВАРІЇ"

Один з аутсайдерів німецької Бундесліги "Аугсбург" планує підсилитись гравцями "Баварії". Відповідну інформацію підтвердив президент мюнхенців Улі Хьонесс. Так під час зимового трансферного вікна до табору дебютантів чемпіонату можуть перейти Данієль Праньїч, Данієль Алаба, та молодий японець Такесі Усагі. Передбачають, що вони змінять клуб на правах оренди.


"ЧЕЛСІ" МАЄ НАМІР ПРОДОВЖИТИ КОНТРАКТ З ФРЕНКОМ ЛЕМПАРДОМ ДО 2015 РОКУ

Лондонський "Челсі" має намір продовжити контракт із Френком Лемпардом до 2015 року. Угода футболіста з клубом чинна до кінця сезону. Нагадаємо, останнім часом 33-річний півзахисник нерегулярно з`являється в стартовому складі. Проте головний тренер "аристократів" Андре Віллаш-Боаш повідомив, що він як і раніше розраховує на гравця. У нинішньому сезоні на рахунку Лемпарда 5 голів та 4 результативні передачі в 10 матчах.

ПІЛОТ "ХІСПАНІЇ" НАРАЇН КАРТІКЕЯН ЗАМІНИТЬ ЛІУЦЦІ НА ЕТАПІ В ІНДІЇ

У команді Формули-1 "Хіспанія" відбудеться заміна пілотів. Під час гран-прі Індії замість Вітантоніо Ліуцці виступатиме Нараїн Картікеян. Відповідне рішення керівництва команди стало досить несподіваним. Оскільки раніше повідомляли, що своїм місцем представнику Індії поступиться Даніель Рікк`ярдо.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 437