Спроби фальсифікацій ще будуть. Під час підрахунку голосів - прогнозують у комітеті виборців. Підтасовуватимуть результати  лише на мажоритарних округах.

Див. також: "Каруселі" під час голосування - наймасовіше порушення закону

А ось підсумків партійних перегонів, найімовірніше, не спотворюватимуть. Серед головних порушень під час підрахунку, які уже зафіксували спостерігачі, недотримання процедури, заздалегідь підписані протоколи, черги в окружних виборчих комісіях, технічні недоліки системи та навіть перебої із електроенергією.

Читайте: Видеокамеры не помогли избежать злоупотреблений на выборах

Так, відразу на кількох десятках виборчих дільниць у Вінницькій області зникло світло. Місцеві чиновники пояснили - начебто від перевантаження мережі.

Читайте: Выборы в Верховную Раду в цифрах. Обновлено

Олександр Черненко, голова комітету виборців: "Ми можемо говорити про факти, які, хоч і мають подібність між різними округами, однак, мало між собою пов’язані.  і сьогодні ми констатуємо, що більшість цих проблем, вони не вплинуть на результати виборів по загальнонаціональному багатомандатному округу, але комплекс цих проблем і концентрація цих проблем в окремих округах, як під час голосування, так і під час підрахунку, може вплинути на результат виборів у цих округах".

Це цікаво: Як робляться соцопитування. Або скільки коштує "підрахуйство"?

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: выборы фальсификации
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 792