Обережно, лікарі! Фармацевтичні компанії  зможуть обійти заборону   рекламувати 327 препаратів. За них це робитимуть медики. Маркетологи радять   українцям бути пильними під час візиту до клініки, розпитувати про аналоги призначених препаратів.   МОЗ заборонив популяризувати препарати на телебаченні та у друкованих виданнях. До "чорного списку" потрапили пігулки від ожиріння, застуди та знеболювальні. Їх відпускають без рецепту. Таким чином у міністерстві хочуть відучити українців від самолікування. У відомстві кажуть, що перелік ліків неповний, і в майбутньому його розширять.

Корисно знати : С сегодняшнего дня запрещена реклама лекарств от простуды

Лілія Горіла, маркетолог : " Пациентам действительно лучше бы болеть меньше, но помнить, что врач может действительно может иметь, быть достаточно за ангажирован. И рекомендовать именно тот препарат, который ему выгодно рекомендовать.  К сожалению, так работает медицинская отрасль всего мира, а не только Украины".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: лекарства реклама здоровье доктора
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3697