Картини, статуетки, зброя і навіть їжа. Японія постала в Україні у всій красі. Такий  фестиваль відбувається уперше. Приурочений двадцятиліттю Україно - японських дипломатичних відносин.

Саката Тоїчі , посол Японії в Україні : " Протягом двадцяти років наші відносини з вашою державою тільки зміцнювалися. Ми щасливі, що в Україні так добре сприймають та поширюють японську культуру, я думаю, ми будемо сприяти обміну й політичними, економічними та науковими надбаннями".

Читайте також: В Киеве открылся международный кинофестиваль Молодость

Для наших дітей влаштували майстер-клас із виготовлення паперових ляльок - фігурок орігамі. За їх допомогою, кажуть майстрині, можна і казку розповісти, і навіть людину вилікувати.

Лариса Осадчук, керівник клубу Орігамі : " У психології і ар-терапії у випадку аутизму, коли інші методи не працюють, чомусь, орігамі фігурка у руках терапевта, мабуть рухлива, вона приводить до того, що з"являється можливість спілкування навіть з аутистом".

А ось створити такі фігурки можна зі звичайного підручного матеріалу.

Цікаво : Жена Януковича сходила на балет

Ігор Стовчатий, майстер орігамі : " Дракон зроблений з одного аркушу паперу, тільки він - 2, 5 метра на 2, 5 метра, так ніяких розрізань, підручних засобів, це один аркуш звичайного крафту в який завертається аркуші , газети, тобто, всім доступний матеріал".

Поки дітям розповідають казки, дорослих вчать по-японськи битися. Серед бойових мистецтв - прикладне фехтування кенсьобудо.

Дмитро Андрющук, представник української асоціації айкідо : " То, чем мы сражались, это че-кем, по-японски, это - длинный меч, он может ощутимо нанести удар, но травмировать человека практически не может".

Легендарні мечі самураїв  на фестиваль теж привезли. Ними спокушають колекціонерів та пошановувачів  японських обладунків. Ціни стартують від тисячі доларів попри те, попит на них в Україні - чималий.

Дивіться також фоторепортаж: Як у Миргороді свиню шанували. Або де в Україні найсмачніший шашлик

Олександр, презентує колекцію японських мечів : " Это ценители, те, кто з детства любит оружие, какой мужчина не мечтает иметь японский меч".

Яке свято  без частувань? Пригощали вже вподобаними  українцями суші. Технологією приготування ділилися з усіма.

Христина Гавриш, журналіст : " Найпопулярнішу японську страву можна приготувати в домашніх умовах. Необхідні для цього рис, васабі, норі та рибу можна купити в будь-якому українському магазині".

Япономанія триватиме два дні. На шанувальників японського чекає ще безліч майстер-класів із відомими тамтешніми художниками та майстрами рукоділля, а також презентації технологічних новинок. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: япония фестиваль искуство оригами
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1359