Фільми жахів та еротику позначатимуть на екрані спеціальними знаками. Таку технологію випробують уже з наступного року. Страхітливі мітки покликані попередити батьків, що кіно чи передача може травмувати дитячу психіку. Самих же малюків такі позначки навпаки приваблюватимуть, зізнаються розробники проекту. Але обіцяють,  одними лише символами справа не обмежиться.  Не лякайтеся, якщо ось це скоро з"явиться у кутику вашого екрана. Це не злий вірус, а добрий намір нацкомісії з питань телебачення та радіомовлення. Такі знаки покликані вберегти вразливу дитячу психіку від жахів та порнографії. Деякі канали не цураються показувати їх навіть удень.

Дивіться також : У столиці з молотка пустили раритетні автографи агентів 007

Юрій Павленко,  уповноважений Президента з прав людини : " Програма в якій буде насильство, лайка, секс і наркотики, вона не може бути в сітці мовлення,  коли це є доступно для дітей. Ми розуміємо, що на дітей ці позначки  будуть грати не на обмеження і не на їхнє рішення виключити, а навпаки – подивитися".

Із двох експерти мають обрати один. Але жоден із цих знаків не годиться, запевняє кандидат психологічних наук Валентина Бондаровська.

Цікаво знати : За кадром. Как снимают голливудские блокбастеры

Валентина Бондаровська, кандидат психологічних наук : " Цей буде погано читатись, за рахунок великої білої плями, а цей дуже жахливий. Це лише позначки, а треба ще, щоб батьки так цікавилися своєю дитиною, щоб вони не тільки самі використовували ці позначки, а ще й казали няням їх використовувати".

Поруч зі знаками вказуватимуть ще й цифри. Це вік, з якого дитині дозволено дивитися фільм. Такий контент з"являтиметься в ефірі лише після встановленого часу. Не раніше десятої вечора чи після опівночі, приміром. За опитуванням інституту соціальної та політичної психології дві третини батьків вважають телепродукцію небезпечною для своїх малюків.

С кинотеатров хотят собирать роялти за музыку в фильмах

У середньому дитина просиджує перед телевізором по 2-3 години на день. Це майже половина часу, який вона проводить за навчанням. Але блакитний екран за популярністю  програє Інтернету, кажуть психологи. Тому не меншу увагу треба приділити захисту неповнолітніх у віртуальному світі.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: дети фильм знаки заборона
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1626