Новорічні свята - зайві кілограми. Після переїдання фінські вчені пропонують оригінальне і ефективне рішення - "північну ходу". За останнє десятиліття цей вид спорту на свіжому повітрі набув величезної популярності у Скандинавії - як недорогий, безпечний і ефективний.

В Финляндии выбрали иммигранта года

Північна хода змушує рухатися багато м'язів одночасно. Заняття дуже схоже на ходіння на лижах, проте нею можна займатися і не у сніжну погоду.

 " Це дуже корисно для плечей і шиї. Я часто відчувала напругу і біль у цих місцях. Але після того, як я щодня почала присвячувати нордичній ході півгодини після робочого дня - ці проблеми зникли!".

Вправи не потребують особливих  витрат. Екіпірування дуже просте, і його можна придбати у будь-якому спортивному магазині.

Корисно знати : "Упрямое" высокое давление снизит новая процедура

Янне Канкаансир'я, продавець магазину спортивних товарів : " Найголовніше - це розмір палиці. Ви маєте обирати її для себе - під свій власний зріст. І це неважко перевірити. Палиця має сягати грудей, якщо стоїть на землі".

Північна хода нині дуже популярна у Фінляндії, особливо серед літніх людей. Її шанувальники не проти зробити своє хобі олімпійським видом спорту.  

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: лекарства финляндия доктора
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3057
Загрузка...
Загрузка...