Банки йдуть на новорічні канікули. І з 31-го грудня  2012-го по 3-тє січня 13-го року працювати з населенням не будуть. Так визначив регулятор. Втім, це не означає, що клієнтам фінустанов можна розслабитися. Зокрема, тим, хто має сплатити кредит. Банкіри радять перечитати умови договору щодо строків повернення. І обов’язково вчасно розрахуватися з усіма боргами.

Налогообложение в Украине: Бизнес имеет право защищаться

Маєте розрахуватися із банком? А термін повернення кредиту припадає на новорічні свята? Будьте обережні. Адже фінустанови штрафують клієнтів за простроченість платежів - навіть на один день. Вас можуть покарати і змусити додатково віддати до 15-ти процентів із щомісячної суми кредиту. Аби не вскочити в халепу - спробуйте заздалегідь домовитися із банком і перенести дату виплати. Або ж перерахувати гроші через інші фінустанови.

Ігор Кузнєцов, начальник управління комерційного банку : " В большинстве случаев сейчас погашения кредитов можно осуществлять через свой текущий счёт в банке   там, где ты брал кредит. Можно зайти через интернет-банк и со своей кредитной карточки - карточного счёта либо текущего счёта, открытого в другом банке, пополнить на реквизиты через клиент-банк того банка, в котором у него находится кредит".

А ось юристи загравати із банками і тягнути не радять. Мовляв, краще поплатити кредит наперед. До того ж, особисто. І зустрічати Новий рік зі спокійною душею. Аби потім не зростали відсотки і не набридали колектори.

Дивіться також :Долар в обмінниках дешевшатиме

Ігор Годецький, юрист: " На 29 число, на суботу, на 14 годину, наскільки мені відомо, зупиняє роботу єдина платіжна система. Тобто, електронні платежі. Тобто, якщо ви поплатите   наприклад в одному банку, навряд чи ці гроші в цьому році потраплять в ваш банк. Навіть не гарантія того, що навіть ви в свій банк прийдете - і ці платежі приймуть".

Банкіри попереджають: най-прискіпливіше слідкуватимуть за клієнтами, які брали невеликі суми - наприклад, на купівлю побутової техніки.

Главные банковские неприятности 2013 года. Список

Тих, хто поверне кредит невчасно - не тільки оштрафують, але і внесуть до чорного списку бюро кредитних історій. І таким клієнтам фінустанова грошей більше ніколи  не позичатиме.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: банки штраф плательщики
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 913
Загрузка...
Загрузка...