Виборча плутанина. На цей раз у Франції. Обидва кандидати на посаду лідера опозиційної політичної партії країни "Союз за національний рух" оголосили про власну перемогу. Щоправда офіційно жодну із цих заяв ще не підтвердили. 

Французька опозиція не може визначитися із лідером. Обидва претенденти на цей пост від партії "Союз за народний рух"  заявили про власну перемогу на виборах. Жан-Франсуа Копе, який нині виконує обов’язки лідера партії, оголосив, що випереджає свого опонента на тисячу голосів. Його конкурент – Франсуа Фійон  - запевняє: попереду саме  він. На двісті двадцять чотири голоси. Копе вже поспішив виступити із офіційною заявою про фальшування результатів перегонів. 

Читайте також : Французов хотят заставить работать больше

Жан-Франсуа Копе, кандидат у лідери партії "Союз за народний рух" :  "Що це таке? Це точно фальсифікації! Як таке взагалі можливе? Це означає, що в урнах було більше бюлетенів, аніж мало б бути! А це фальсифікації! Це дуже сумно".

Політична сила "Союз за народний рух" залишилася без лідера у травні 2012-го, коли  Ніколя Саркозі програв Франсуа Олланду боротьбу за президентське крісло. Двоє нинішніх претендентів на посаду лідера опозиційної партії багато в чому мають однакову точку зору. Приміром: обидва виступають за активну участь Франції у боротьбі із європейською борговою кризою.

Оппозициия предлагает исключить благотворительность на выборах

Проблема в іншому. Кандидати мають різні думки щодо імміграції та інтеграції мусульман. Фійон наполягає на тому, що мусульманам слід надати більше свободи, Копе, навпаки, називає їх бандитами, які фактично демонструють расизм, відносно білих французів. Нагадаємо: "Союз за народний рух" - консервативна партія. Її в 2002-му році заснував тодішній президент Франції Жак Ширак на базі одразу кількох правоцентристських організацій.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: франция выборы кандидат опозиция
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1067