Гарантії за валютними вкладами можуть скасувати. Таку ініціативу обговорюють у Нацбанку. Мета - відбити у населення бажання купувати долари і євро.  Для цього регулятору навіть не потрібно спеціального закону. Достатньо рішення адміністративної ради Фонду гарантування вкладів.

Читайте також : Бюджет-2013: Кабмин планирует собрать с предпринимателей 78 млрд

Повідомляє Форбс з посиланням на джерело в НБУ. Аби оформити таке рішення, каже співрозмовник видання, потрібна тільки згода глави Нацбанку Сергія Арбузова. Щоправда керівництво відповідного Фонду зазначає, такі новації можна реалізувати тільки змінами у законі. Нагадаємо, наразі фізособам у разі банкрутства фінустанови обіцяють повертати депозити до 200 тисяч гривень незалежно від валюти рахунку. Один із варіантів -  підвищення гарантій за гривневими внесками до 250-ти тисяч і водночас відміна компенсації за доларовими.

Валютные инициативы или шаг к раздумью

Таку ініціативу обговорюють у Нацбанку. Мета - відбити у населення бажання купувати долари і євро.  Для цього регулятору навіть не потрібно спеціального закону. Достатньо рішення адміністративної ради Фонду гарантування вкладів. Повідомляє Форбс з посиланням на джерело в НБУ. Аби оформити таке рішення, каже співрозмовник видання, потрібна тільки згода глави Нацбанку Сергія Арбузова. Щоправда керівництво відповідного Фонду зазначає, такі новації можна реалізувати тільки змінами у законі. Нагадаємо, наразі фізособам у разі банкрутства фінустанови обіцяють повертати депозити до 200 тисяч гривень незалежно від валюти рахунку.

До 1 января будет выплачена вся з/п бюджетникам, - Минфин

Один із варіантів -  підвищення гарантій за гривневими внесками до 250-ти тисяч і водночас відміна компенсації за доларовими.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: валюта выплаты вклад
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1079