Міжнародний Валютний Фонд закликає країни євро зони більш рішуче боротися із кризою. Про це в своїй промові заявила розпорядниця МВФ - Крістін Лагард. Очільниця регулятора визнала, що  стан глобальної економіки напряму залежить від ситуації в господарстві ЄС та США.

Дивіться також: Міжнародні ринки проігнорували валютну паніку в Україні

Криза в євро зоні – головна загроза глобальної економіки. З такої фрази почала  виступ розпорядниця Міжнародного Валютного фонду – Крістін Лаґард – в Інституті міжнародної економіки в американській столиці. Голова світового регулятора висловилася  "за" створення єдиного банківського союзу в зоні євро з єдиним наглядовим органом. А також підтримала плани з рекапіталізації фінустанов. На думку керівника МВФ – це єдиний можливий сценарій  вирватися із "зачарованого кола" між перевантаженими боргами банками та державами.

Читайте також: НБУ спровоцировал дефицит гривны на межбанке

Крістін Лаґард, голова МВФ : "Зараз нам потрібне стійке економічне зростання, а не короткочасні передишки. Поворотний пункт у цій війні проти кризи – це програма євро-центро-банку зі скуповування облігацій кризових країн старого світу. Натомість, уряду Сполучених Штатів варто замислитися, перш ніж вводити стрімке скорочення державних витрат і підвищувати податки. Ці заходи можуть спровокувати повторну рецесію в господарстві країни".

МВФ виручив Португалію

Крістін Лаґард визнала, що глобальна економіка відроджується. Щоправда, аж занадто повільними темпами. Для прискорення процесу, вона закликала Європу та Штати вживати більш рішучих заходів у боротьбі з економічним спадом.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: европа. криза валютный фонд
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 940