Голова Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард закликала європейських лідерів надати Греції додаткові два роки для розв’язання бюджетних і боргових проблем та досягнення цільових показників, передбачених програмами допомоги. У рамках річного засідання організації в Токіо вона також закликала Європу не гарячкувати. Термінове скорочення дефіцитного бюджету Еллади може призвести не до позитивних, а до негативних наслідків. Лагард висловила думку, що в цій ситуації помірне зволікання – більш плідний варіант. Також голова МВФ переконувала ЄС та Сполучені Штати енергійніше боротися з труднощами, попередивши, що ситуація у світовій економіці виявилася навіть гірша за найпесимістичніші очікування.

Також читайте : Украина решила не уходить от МВФ

Крістін Лагард, голова МВФ :  "Ми не пошкодуємо ні часу, ні зусиль для того, аби дійсно допомогти Греції. Наша мета - поставити цю країну на ноги, щоб в один прекрасний день вона змогла повернутися на ринки і обходитися без сторонньої допомоги. Але для цього нам слід стабілізувати ситуацію в глобальній економіці. І це напряму залежить від зусиль найпотужніших регіонів, тобто Сполучених Штатів та Європи".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: греция мвф. борг
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1210