Google б'є рекорди! Дохід корпорації вперше з моменту створення досягнув позначки 50 мільярдів доларів. Це на третину більше, ніж у 2011 році.

Google намерена избавить пользователей от паролей

Google заробив величезні гроші. Вперше компанія отримала 50 мільярдів доларів. Експерти вважають, що зростання прибутків відбулося завдяки домінуванню гіганта на американському ринку мобільної та інтернет- реклами. А великому кораблю - і велике фінансове плавання. У травні 2012 року Google зробив найдорожче в історії корпорації придбання і став власником компанії Motorola. Також корпорація купила гектар землі поряд із вокзалом Кінгс Крос на півночі Лондона, в це одна з найбільших операцій у Великій Британії у сфері комерційної нерухомості.

Франция примет "налог на Google"

Проте фінансові успіхи викликають не лише захоплення, а й заздрість. Напередодні мінфін Франції заявив про бажання створити спеціальний податок для великих інтернет- корпорацій, серед яких і відомий пошуковик. Сучасний комп'ютерний простір дозволяє Google обирати країни з найбільш привабливим податковим режимом. Тож кабмін Олланда запропонував зробити об'єктом оподаткування хоча б персональні дані. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: деньги google chrome поисковик
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1769
Загрузка...
Загрузка...