У Греції - транспортний колапс. В країні розпочався сорока восьми годинний страйк. Люди виступають проти законопроекту парламенту щодо скорочення витрат на тринадцять з половиною мільярдів євро. За це ЄС і МВФ пообіцяли Афінам черговий транш  у тридцять один із половиною мільярд євро. Передусім від скорочення постраждають держпрацівники та пенсіонери.

Дивіться також : Літаки не літають: Грецію паралізував національний страйк

Ставрос Протопапас, місцевий житель : "Чесно кажучи, я вже втратив надію, на зміни у цій державі. Єдине, що нам залишається, - це знайти некорумпованих і чесних політиків та попросити у них допомоги. Ми вже не можемо нести на собі цей тягар".

Також дивіться відео : Іспанські освітяни розпочали 3-денний страйк

По всій країні не працює громадський транспорт - зупинилися автобуси, поїзди, метро та навіть таксі. Кораблі стоять у портах, а деякі аеропорти скасували рейси. Закриті лікарні, держустанови, банки та школи. У наступному році у Греції прогнозують держборг у 189 %  від ВВП.  Міжнародний валютний фонд  розробив для держави план порятунку, згідно з яким розмір боргу  має зменшитися до 120 відсотків від ВВП до 2020-го.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: страйк греция. протесты
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1034