Попри численні протести громадян, парламент Греції таки ухвалив  черговий  пакету економії. Цього разу уряд запропонував скоротити бюджетні витрати на вісімнадцять із половиною мільярдів євро.  План набере чинності на початку 2016-го. За задумом чиновників, вже за чотири роки, на пенсію люди виходитимуть у шістдесят сім, скасують низку соціальних пільг, а також знизять мінімальні зарплати в державному секторі. Впровадження нових заходів – головна умова для отримання Грецією  траншу від трійки кредиторів, обсягом тридцять один із половиною мільярд євро.

Читайте також : Безработица в Греции вновь обновила рекорд

Антоніс Самарас, Прем’єр-Міністр Греції : " Ми проголосували за цей пакет заходів економії. Ми проголосували за краще майбутнє для наших дітей. За те, аби у них була змога працевлаштуватися та жити в достатку. Далі, розбиратимемося із бюджетом на наступний рік. Я сподіваюся, цей процес завершиться настільки ж ефективно. Грецький народ наразі виступає проти наших рішень. Але люди мають зрозуміти, що, я навіть на особистому рівні просто хочу подарувати їм можливість жити в щасливій та квітучій країні".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: соглашение греция економика
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 660