У ній – багато вітамінів та корисних кислот. Зробити з неї можна і сир, і молоко, а ще – гуляш або фарш. Водночас у страві не буде – ані грама м’яса. Українці – постують, отже частіше звертаються до соєвих виробів. 

Смачні відбивні, гуляш, котлети, бефстроганов або фарш можуть бути зовсім без м’яса.  А із сої. На вироби із бобової культури серед українців є неабиякий  попит. Зокрема це стосується вегетаріанців, або тих, хто постує. Пані Ірина каже: ціни на таку смакоту – різняться. Приміром, нем’ясний бюргер, на 125 грамів, коштуватиме 38 гривень. Це в столичному магазині. У користі такого делікатесу жінка навіть не сумнівається.

В Україні дешевшають соєві боби

Ірина Дяченко, консультант із продажу органічних продуктів :  "Это полезно. Соя богата белком. Витаминами и микроэлементами".

Лікарі кажуть: соєве м'ясо  - низькокалорійне та стимулює моторику кишечника. Отже, вживати його радять приміром тим, хто контролює вагу. Щоправда, купувати треба не всі вироби із сої.

Наталія Яровенчук, журналіст :  "Обираючи продукцію – уважно дивіться на маркування. Якщо побачите позначку "знежирене соєве борошно" - не беріть. Жирних корисних кислот там немає. Не підійде також продукція що містить барвники та  домішки. Соя і так буде смачною, якщо смажити її, приміром,  із морквиною. Вийде на кшталт грибів".

Смачненька, але з "підмоченою" репутацією.  "Чорний" шлейф за соєю ще з 95-го року тягнеться.  Коли американці на ринок транс генну випустили. Наразі у Сполучених штатах до 90 відсотків посівних площ відведено саме під ГМО -сою. Українці такої їсти не хочуть.  Тож беруть соєві продукти з Острахом.

Єлизавета Святківська, аналітик аграрного ринку : "В готових продуктах сої все менше і менше. Через вимогу споживача до чистоти продукту. Тому з 2009 року обсяги імпорту цього продукту почали стрімко скорочуватись в Україну".

Украина меняет пшеницу на сою и кукурузу

Утім, справжнього гурмана соєю не нагодуєш. Вони все-таки йдуть по м'ясо. Але органічне. Це означає, що тварина не їла усяких комбікормів,  їй не давали антибіотиків та не прив’язували.  У таких господарствах худобі навіть Баха, Моцарта та Бетховена слухати дають. Мовляв, у такій атмосфері – почуватиметься корова добре. Що впливає на якість м'яса.  Та й на його ціну.

Ірина Дяченко, консультант із продажу органічних продуктів : "Курица свободного выгула стоит 150 грн. одна штука. Телятина варьируется цена где-от от 150 до 300 грн. в зависимости от части. Если биток – дороже. Суповой набор – дешевле".

Пост. Как не навредить здоровью

До речі, молоко з-під "екологічної" корівки коштуватиме 13 гривень. Це за 800 мл. Тим часом, соєве – дорожче.  Півлітра обійдеться десь 18 гривень. Утім, дієтологи кажуть: воно - знизить рівень холестерину та глюкози. А ще - сил додасть тим, хто на сердцево- судинні хвороби страждає.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: мясо продукты питания соя
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4050
Загрузка...
Загрузка...