Хочеш потрапити додому - плати. Двісті п’ятдесят п"ять гривень. А ні - то об’їжджай тридесятою ямистою дорогою. Мешканцям столичного мікрорайону Теремки-1 надокучили автомобілі під вікнами, й вони заборонили в’їзд спеціальним знаком. Але транспорту не поменшало. Мешканці прилеглого села на знак не зважають. Просто дороги іншої до них немає.

Не поділили вулиці. Ця дорога якраз під вікнами частини будинку мікрорайону Теремки-1 і вона найкоротша до села Новосілки, яке починається вже  за рогом. І саме цей шлях постійно сварить жителів міста й села.

Чоловіки часто не пропускають жінок. Інколи навіть підрізають

Володимир Панасенко, секретар комітету органу самоорганізації населення : " Мешканці обурені, хіба так можна, щоб такий потік - навіть бензовози, фури, автобуси міжміські ідуть через житловий масив. Тому люди нас просили як комітет - будь-ласка зробіть щоб цей транспорт транзитний не йшов через житловий масив".

Поліцейський, який ліг на дорозі, залізні перешкоди, знак в’їзд заборонено. Всі ці методи не спрацювали. Боротися вирішили ще одним знаком - суровішим. Проте нововведення не всім мешканцям  масиву до душі. Бо тепер або правила порушувати, або вбивати машину на ямистій дорозі між будинками.

" Я здесь живу на Теремках, но тем не менее - это мистика, это надо ехать аж на Хоздвор, разворачивается, 20 кругов".

" Это ужасно. Я вот с ребенком и не могла проехать. Вообще я просто не понимаю, что же делать".

"Укравтодор" попал в немилость: как украинцы протестовали против плохих дорог

 Ще більше незадоволених серед жителів села Новосілки. До їхніх домівок із міста вело дві дороги - з однієї ще раніше заборонили звертати праворуч - до села, а на другій вже так звана "цеглина". Тож близько двохсот будинків тепер ізольовані від шляху. Під знак не поїдеш. Хоча в ДАІ переконують - можна

Юлія Мусташ, прес-секретар голосіївського райвідділу міліції : " ПДР обмежують в даному випадку рух транзитних транспортних засобів. Ті люди, які проживають в тій місцевості, у яких там будинки, є гаражі,або вони пакуються поблизу, вони можуть їхати на цій вулиці під цей знак".

Правила дорожнього руху за дві тисячі дванадцятий рік. Офіційне видання. Знак номер три, двадцять один. Заборонено в'їзд усіх транспортних засобів, окрім тих, що рухаються за встановленими маршрутами. І жодного слова про мешканців прилеглих територій.

Владислав, місцевий житель : " Зупиняли і жартували з нами, що готуйте хлопці по 255 грн., але потім вони пояснювали, якщо ви тут мешкаєте, то можете проїжджати. Але ж ви розумієте - це все на словах. Якщо до мене буде донька їхати чи батьки, то це буде дуже велика проблема".

Попов раскритиковал ремонт дорог Киева

У ДАІ знизують плечима. Рішення про встановлення знаків ухвалюють не вони, а Київдорсервіс. Тож мешканцям радять звертатися туди. А поки що, озброївшись грошима та документами, їхати під знак.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: ремонт дороги водители киев-city
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3332
Загрузка...
Загрузка...