Україна до Митного Союзу не приєднається. Немає законних підстав.  Принаймні про це повідомив перший віце-прем’єр Валерій Хорошковський. За його словами, наша держава чітко визначила європейський вектор розвитку. І основна мета - вступ до Євросоюзу. 

Читайте також: Россия обещает Украине газ по $160 в обмен на вступление в ТС

Втім, це не означає, що офіційний Київ  повернеться спиною до Москви, вважає чиновник. Країни і далі розвиватимуть свої економічні зв’язки. Ще минулого року Президент висловився за співпрацю України з Митним союзом  у форматі "3+1". Однак Росія вимагає повноправного членства. Заради цього готова навіть  продавати газ втричі дешевше.  Мовляв, кубометр блакитного палива коштуватиме 160 доларів - замість нинішніх 423-чотирьохсот двадцяти трьох.

Дивіться також : Росія пропонує Митний Союз і газ по $160

Валерій Хорошковський, перший віце-прем'єр-міністр України : " Як кажуть, Економіку ніхто не відміняв, і їсти хочеться щодня. А це значить, з економічної точки зору ми не можемо на сьогоднішній день закрити ту історію, той досвід і ті напрацювання, які у нас є в економічній сфері з нашими східними партнерами, і сказати: "Вибачте, ми до вас повертаємося спиною і працюємо лише в одному напрямку".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: украина хорошковский митний союз
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1002