Сергій Арбузов, Андрій Клюєв чи Микола Азаров. Це головні претенденти на прем’єрське крісло. Саме від них залежатиме склад нового Кабміну. Політологи прогнозують: третину, а то й половину нинішніх міністрів змінять уже до нового року.

Дев’ятсот дев’яносто дев’ять днів і відставка. Саме стільки працював кабмін під керівництвом Миколи Азарова. Кому віддати перевагу - групі старих донецьких чи молодій команді, наближеній до сина Президента, на перших засіданням має вирішити нова Верховна Рада.

Читайте також : Верховная Рада VI созыва: Давай, до свидания!

Уляна Дрючкова, журналіст : "Бажаючих очолити Кабмін чимало. Серед найголовніших претендентів  нинішній голова Національного банку Сергій Арбузов, та секретар Ради нацбезпеки Андрій Клюєв. Проте найбільше шансів і перспектив у нинішнього хоч і виконувача обов’язків прем’єр-міністра Миколи Азарова. Саме йому перемогу пророкують політологи.  Про це напередодні заявив і Президент . І додав, що тепер все залежить від того, кого у команди наберуть собі кандидати".

Трохи менше шансів у Андрія  Клюєва.  Напередодні він відмовився від депутатського мандата. А це, кажуть політологи, ніщо інше як впевненість у тому, що він таки залишиться у вертикалі виконавчої влади. Хоча саме на нього покладали надії промислові експортери.  У Сергія Арбузова, на думку фахівців, шансів значно менше. Бо він не має підтримки у партії більшості, та й попередніми ініціативами Нацбанку заробив ореол хлоп’яцтва.

Корисно знати : Самой большой проблемой бюджета-2013 станет провал в доходах

Тарас Березовець, політехнолог : " Новий Кабмін буде відрізнятися більше ніж на 50%. Оновлення по керівникам міністерств  буде дуже суттєвим. По суті, це буде абсолютно нова команда, і її головне завдання - забезпечити другий президентський термін Віктора Януковича. В зв’язку з цим перевага буде надаватися професіоналам, а з іншого - людям, яким  Президент особисто довіряє".

Особисто ж Президента, кажуть політологи, найбільше влаштовує якраз кандидатура Миколи Азарова. Та не факт, що із цим погодиться парламентська більшість.

Азаров намерен попрощаться с депутатами 6-го созыва

Володимир Фесенко, політолог : " Чи знайдуться голоси для затвердження кандидатури прем’єр-міністра.  І тут вже питання не в прізвищі. Азаров, Арбузов.  Їх складно буде знайти за будь-яку кандидатуру від партії регіонів.  Тому що сьогодні, судячи з різних джерел, стійкої, гарантованої більшості у ПР немає".

Тож тепер справа за домовленостями. Регіонали вимолюватимуть голоси у комуністів, самовисуванців та навіть в опозиціонерів. Кажуть, уже зараз самовисуванцям пропонують по 5 мільйонів доларів за перехід у фракцію. 

Це цікаво : В столовой Рады подорожали бутерброды с икрой

Якщо жоден кандидат на прем’єрське крісло не отримає у сесійній залі більшості голосів, виконувати обов’язки прем’єра буде і далі  Микола Азаров. Або ж Валерій Хорошковський,  якого не цурається МВФ. Остаточне рішення  - все одно - за Президентом.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: вр политолог премьер министр депутати
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1846
Загрузка...
Загрузка...