Банк пропонує перевести валютний кредит у гривневий? Ретельно зважте, чи дійсно Вам це потрібно. Найоптимальніше переписувати угоду, якщо отримуєте зарплату у гривні або якщо до повної сплати запозичення залишилося всього кілька років. Утім, рішення повинні приймати лише клієнти. Жодна фінустанова не може самовільно змінювати умови кредитування. Якщо ж банк наполягає на своєму дайте йому письмову відмову. У листі юристи радять написати усе, що стосується Вашої позики: коли взяли, коли повинні віддати та яку суму. І - чому не бажаєте переходити на гривневий кредит.  

Алла Семенченко-Райківська , юрист. «Якщо вам надсилають пропозицію - потрібно на неї відповісти. Причому, відповісти належним чином, там... письмове повідомлення, з описом вкладення, і тому подібне. Тобто, щоб все це було зафіксовано. Про те, що ви відмовляєтесь. І мати таку копію. Якщо банк самостійно це зробить - то ви можете йти до суду. У вас є письмове заперечення. І порушення банком істотної умови договору. Визнати цей договір недійсним досить легко».

Утім, досить часто банки включають у кредитну угоду позицію,згідно з якою вони можуть в односторонньому порядку змінювати умови. І менеджер не зобов’язаний повідомляти про це клієнту. Тож, перед тим, як підписувати документ, уважно його вивчіть. І лише після цього підписуйте. Інакше жоден суд не допоможе несумлінному позичальнику.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2771