Лихоманка з приводу апокаліпсиса сягнула апогею! В одній зі шкіл  у столичному районі Троєщина завтра відмінили навчання. Такі розмови, якщо відверто, вже трошки набридли. Тим паче, що українці у кінець світу -  не вірять,  з"ясували соціологи. Утім дехто свічки таки запалить, але не у темному льосі, а у власній квартирі на святковому столі. Тим часом роботодавці навіть обіцяють не штрафувати своїх підлеглих, які піддадуться паніці, і побояться прийти завтра до офісів.

Кому не стоит бояться конца света

Українці не вірять у кінець світу. Майже 90% опитаних переконані, що життя триватиме і після 21 грудня. На апокаліпсис чекають трохи більше ніж 7 % респондентів. Такі результати оприлюднив Український центр соціальних досліджень.  Цікаво, що старші люди, то більше вони побоюються глобальної катастрофи. Ми на звання вчених не претендуємо, але своє опитування таки провели. І від соціологічного воно дещо відрізняється.

Ірина, киянка : " Та спокійно буду робити свої щоденні справи - На роботу підете - Звичайно, я не думаю, що кінець світу станеться".

Ніна, екскурсовод : " На улицах нашего прекрасного города даже говорить об этом не стоит. Конец старого времени да, я думаю, что начало какого-то нового мышления человеческого".

До сакральної дати лишилися лічені години

А ось жителі південної Америки налаштовані менш оптимістично. Четверта частина населення Чилі навіть не збирається йти  на роботу 21 грудня. Дехто вимагає  виплатити зарплату наперед. Серед українців масової паніки роботодавці не спостерігають, але забобонних працівників обіцяють не карати. 

Алла Коняєва , екперт ринку праці : " Если кто-то в этот день не придет на работу, это значит, он не сумел справиться со страхом смерти, как можно оштрафовать человека за то, что он боится умереть. Эпидемия гриппа гораздо больше не выводит людей на работу".

Студентка Катя завтра на пари точно не піде. Але не тому, що боїться апокаліпсиса, просто хоче його відсвяткувати.

Катерина,  студентка : " В нас родичі реально вірять, що це буде. Дуже просять приїхати до себе на село, переховуватись десь в погребі, але ми будемо поки що вдома".

Конец света: Голландец построил "Ноев ковчег"

Нумеролог Людмила Савіна каже: локальні сутички чи аварії цього дня все ж таки можливі. Але лише там, де збереться велика кількість людей, які своїми негативними думками, як то кажуть, прогріли космос.

Людмила Савіна, нумеролог : " Не выполнила наша Земля еще своих задач, чтобы был конец света. у нее столько задач  и у нового поколения, которое приходит, что нет никаких предпосылов для того, что нам объясняют".

Тож апокаліпсис доведеться відкласти на невизначений термін.

Конец света: Китаец строит сферы на случай Апокалипсиса

Лариса , киянка : " В мене в подруги день народження, я її буду поздоровлять, а потім будемо святкувати. Ні, не вірю я в кінець світу".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украинцы встреча апокалипсис конец света
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1360
Загрузка...
Загрузка...