Україна хоче провести у себе у 2013 році  Конгрес культури Східного партнерства, в рамках якого організувати   конференцію щодо реалізації резолюції ЮНЕСКО зі збереження культурної спадщини. Таку ініціативу висунула делегація Львівщини на конференції "Східне партнерство – культурний проект",  яка відбулась у Брюсселі. Зібрання організували поляки,  покликали на зустріч представників країн Європи та Південного Кавказу, зокрема, Україна, Білорусь, Польща та Грузія.  Тож кожен презентував свій регіон.

Михайло Костюк, голова Львівської ОДА : "  Львовская область это регион образованных, открытых и мобильных людей. У нас большой опыт инноваций, интенсивно развивается айтисектор".

Голова Львівської ОДА описав свій регіон як багату рекреаційно-туристичну зону, з глибоким історичним корінням.  На його думку саме культура регіонів може стати глобальним об’єднавчим фактором.

Дивіться також : Євросоюз піде на поступки Україні - угоду про асоціацію підпишуть уже в 2013

Михайло Костюк, голова Львівської ОДА : " Цікаво подається концепція молодіжної культури, роль влади  у формуванні громад  суспільства. Обговорювалось питання про ЗМІ. Про їхню незалежність. Про висвітлення культури в ЗМІ. В основному це була роль культури в об’єднанні націй".

Культурна близькість допомагає не тільки у спілкуванні, а і у веденні бізнесу в Україні, кажуть учасники конференції.

Пьотр Голацкі, співорганізатор конференції : " Україна великий ринок і чимало польських бізнесменів розглядають її, як платформу для вливання інвестицій.  В Брюсселі також існують корпорації, які хотіли б заручитися підтримкою бізнесменів саме з України".

Львів’яни таку можливість готові надати і до співпраці відкриті. Пропозицію українців з оптимізмом підтримали колеги з інших країн.  

Корисно знати : Как начать свой бизнес за границей

Гьонді Мікіта, учасниця конференції : " Влітку 2013 року ми хочемо організувати регіональний семінар на тему реалізації конференції ЮНЕСКО про культурне розмаїття.  Цю конференцію запропонували наші партнери з України. Я вважаю, це дуже важливо".

Михайло Костюк  запросив учасників конференції у Брюсселі обговорити ще й економічні питання, та налагодити бізнесові зв’язки на  Львівському Міжнародному економічному форумі.  Цей захід в області щороку проводять в середині жовтня. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сотрудничество брюссель конференция искуство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 880