Різдвяні свята близько - час планувати  покупки  за кордоном.  У більшості країн в цей період діють вельми спокусливі знижки. Куди їхати, і як планувати подорож, щоб зекономити, але не викинути гроші намарно? Шопоголіки на старті.  Незабаром в Європі рясно сипнуть  святковими знижками. Саме час планувати поїздку туди. Бо це і розвага і економія.  Найпопулярніші країни у наших шопоголіків - Італія, Австрія, Іспанія, Німеччина та Чехія.  Їхати не далеко і   не дорого. Біля Риму і Мілану, до всього, ще й кілька аутлетів є. Це торгові центри  - де бренди зі знижками.

Юлія Шпурко, керівник компанії бюджетних подорожей : " Можно пребывая в одном месте посетить сразу несколько аутлетов. Единственная сложность - это все совместить по времени. Потому что посещение одного аутлета обычно забирает день, а если эффективно, то это два дня. Если вы еще планируете посетить магазины в городе, то это как минимум 4 дня".

Корисно знати : Чем магазины в Интернете привлекают покупателей?

Досвідчені шопоголіки не лише завчасно бронюють авіаквитки, а й вибирають помешкання. Найкраще - у передмісті, або безпосередньо біля  аутлетів.  В такому разі поїздка на 4 дні до Італії може обійтися у триста п`ятдесят євро, приблизно стільки ж коштуватиме Австрія. А ось Іспанія обійдеться дещо дорожче - тобто п`ятсот - шістсот  євро. За триста п`ятдесят доларів можна з`їздити навіть в Арабські Емірати.

Останніми роками Дубай перетворюється на ще одну справжню Мекку для мисливців за знижками. Сюди їх вабить не лише розмаїття брендів, а й демократична політика авіакомпаній і отельєрів.

Кіра Яковлева, співробітник туристичної компанії : " Помимо того, что представлены самые разные бренды, начиная с самых дешевых до самых дорогих, также плюс огромный в том, что коллекции, которые выпускаются разными брендами они выходят в Европе и в Азии как правило раньше, чем появляться у нас. То есть можно опередить моду".

Гонконг - лучший город для шопинга

Втім деякі любителі шопінгу вирушають ще далі -  у Китай та держави Південно-Східної Азії. В цих країнах мають своє виробництво практично усі західні бренди, відтак завжди знайдеться щось цікаве для модників.

Юлія Шост, журналіст : " Вибір країни для шопінгу залежить від бюджету. Якщо до оновлення гардеробу ви хочете підійти з розмахом, можна вирушати навіть а Азію. Дорогі авіаквитки окупляться сповна. Якщо ж ваша мета - пара нових туалетів, краще скористатися послугами інтертнет -магазинів. Доставка посилки з-за кордону обійдеться в якихось кілька десятків євро".

Це цікаво : Самые роскошные шопинг-улицы в мире

Досвідчені шопоголіки кажуть, що переваги європейського шопінгу полягають у можливості повернути  ПДВ, або так званий такс - фрі. Для цього треба завчасно поцікавитись цією процедурою у тому місці, де будете перетинати кордон і зберігати усі чеки.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: распродажа европа скидки шопинг
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2456