Одягайтеся тепло. Температура повітря подекуди знизитися аж до мінус 16-ти градусів за Цельсієм. Медики радять: ліпше обрати  кілька легких светрів - замість одного, але товстого. Також не варто вживати алкоголю і торкатися руками, а тим більше язиком, металевих предметів. Ну і будьте обережні - на асфальті ожеледиця. Жінкам краще забути про високі підбори до весни і не обвішуватися важкими пакунками. А ще впевненіше триматися на ногах допоможуть руки.

Тетяна Наконечна, журналіст : " Коли йдете по вулиці, не ховайте руки у кишені, а сумку намагайтеся носити на плечі. Руки мають бути вільні. Так легше тримати рівновагу".

Обесточенными остаются 345 населенных пунктов по Украине

Якщо встигаєте зметикувати, що втриматися на ногах не вдасться, ні в якому разі не виставляйте прямі руки вперед. Можете зламати зап’ястя або передпліччя.

Анатолій Сальник,  тренер клубу карате  : " Коли вперед падає людина. Я не знаю, чи є час перевернутись на сторону, звичайно, краще упасти на плече, воно не так травмується, ніж підборіддям чи грудьми. Але якщо відбувається падіння на груди, то я думаю, що треба підставляти руки, але амортизувати руками, згинаючи їх в ліктях".

Постарайтеся присісти. Падіння з меншої висоти мінімізує ризик травмування. Голову втягніть у плечі і напружте м"язи.  Мовою спортсменів, спробуйте згрупуватися. У разі падінні на спину, бережіть потилицю. Голову притисніть до грудей, а руки розкиньте в боки.

Корисно знати : В Украине в ближайшие дни похолодает до -17

А ще не біжіть за маршруткою. Навіть якщо дуже запізнюєтеся. Замість робочого крісла, можете опинитися на лікарняному ліжку. Погодьтеся: сумнівна економія часу. А ще забудьте батьківську настанову - "не човгай". Прощупуйте землю під ногами у прямому сенсі слова.

Оксана Четверикова , терапевт : " Ця тема може зачепити людей похилого віку  у них дуже погано зростаються кіски. І найтиповішим перелом у людей похилого віку є перелом шийки стегна і це може їх зробити інвалідами до кінця життя".

В Польше от холода скончались 10 человек

Взуття обирайте на пласкій підошві або невисокій платформі. Якщо ж без підборів зовсім не можете, вони мають бути стійкі і шиновані. На підошву можна приклеїти двосторонній лейкопластир, шматок поролону чи наждачного паперу. Але цього вистачить на день-два. Спеціальні зимові насадки на черевики прослужать усю зиму. Коштує пара - 50-80 гривень.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: гололед травма больница падение
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4585
Загрузка...
Загрузка...