Слава "голого короля" Великої Британії, схоже ще довго переслідуватиме принца Гаррі. Про його походеньки в Лас-Вегасі вже знають не тільки дорослі, а й дітлахи. Під час підготовки до благодійного вечора в Лондоні стався курйоз. Шестирічний хлопчик, який був задіяний у заході, побачивши відому особу вигукнув: "Я дуже радий з того, що ви сьогодні в одязі, принце Гаррі".

Раніше: Голий Гаррі: У британській королівській родині черговий скандал

Алекс, який дозволив собі такий коментар – учасник благодійного вечора, присвяченого найхоробрішим дітям Великої Британії. Принц Гарі мав вручати йому винагороду за відважність у боротьбі із лейкемією. Мати хлопця дуже пишається ним, і радіє з того, що він може взагалі говорити.

Дебі Логан, мати Алекса: "Коли Алекс вийшов із коми, він взагалі не міг говорити. Він ходив та навіть читав, але говорити не міг. Утім, лікарі запевнили мене, що це явище тимчасове, і слава Богу він справді почав по трохи розмовляти".

Чай з принцем Уільямом та Кейт? Немає нічого простішого. Відео

Гаррі до відвертості хлопчика поставився із розумінням та навіть пожартував. Сказав, що ніколи не соромився ані себе, ані своїх вчинків. Публіка сприйняла відверте зізнання на ура та зааплодувала. Між тим, так просто відбутися в родинному колі, принцу, схоже, не вдалося. Його бабуся, королева Єлизавета ІІ відклала на невизначений термін церемонію посвячення онука у лицарі ордена Підв’язки. Тож, запальна вечірка з оголенням в Лас-Вегасі може коштувати Гаррі одного звання. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: мальчик принц гарри
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3334
Загрузка...
Загрузка...