Разом зі снігом та ожеледицею побільшало нещасних випадків. Крім ДТП - більше травмуються і пішоходи.  Вартість страхування життя від нещасного випадку залежить від того чи займаєтесь  екстремальними видами спорту. Якщо ні - поліс коштуватиме  один  відсоток від страхової суми.  А от розмір  компенсації залежатиме від того наскільки ви оцінили своє здоров’я.

Цікаво знати : В каких странах чаще всего травмируются украинские туристы

Олексій Шелепов, начальник управління страхової компанії : " Расходы на лечение в размере 150 гривен условно говоря купил зеленку и 2-3 препарата, это будет 150 гривен, если документально подтвердил расходы на лечение в размере 200 тысяч гривен, соответственно 10 тысяч гривен опять же в лимитах договора страхования".

Виплати залежать і від важкості травми. За  струс мозку, зламану гомілку, перелом плечової кістки чи копчика страхова виплатить  10 в%.  Якщо травма серйозніша і у вас третя група інвалідності 50 %. А у разі 1 групи інвалідності чи смерті усю застраховану суму. розмір виплат також залежить від обраного поліса. Найбезпечніший 24 години на добу.

Дивіться також : Вирушаєте на гірськолижний курорт - подбайте про належну страховку

Олена Астаф`Єва-Купріянова, заступник директора страхової компанії : " В будь-якому випадку, в будь-якому місці чим би я не займалася, де би я не знаходилася, що би зі мною не сталося страхова компанія мені виплатить тільки за однієї умови, що я була твереза і не перебувала у стані наркотичного або токсичного сп’яніння".

Корисно знати : Плюсы и минусы медицинского страхования

А  якщо побували у гостях і випили чарочку - будьте особливо обережні, адже мало того, що можете постраждати у негоду - так ще й страховку не отримаєте.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: травма несчастный случай страховка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1252