Пасивний відпочинок у заморських готелях – набрид, вирушайте подорожувати Україною. Навіть найменше село може здивувати. Приміром, Тайкури - це на Рівненщині. Тут селяни живуть біля старовинного замку магнатської родини Вишневецьких.  Щоправда, він уже на руїни перетворився. А ще в Тайкурах є костел. Якому вже понад 300 років.  Місцеві кажуть: їхнє село навіть обереги має.

Тетяна Міненко, історик : " Вони будувалися в той час, коли будувався костел. Їх будували на чотирьох виїзних дорогах  Тайкур. Як обереги. Від пошесті, яка лютувала тоді на Волині. Це була і чума, і холера. І було нашестя сарани, яка знищувала поля. До сьогодні збережена одна з них – це фігура Антонія".

Цікаво знати : Азаров рассказал, как будет развиваться село

Збереглася тут і старовинна Свято-Покровська церква. Її звели ще  1731 року.  Поблизу – одне з найстаріших православних кладовищ  Волині. Поховання тут історики знайшли ще 1615 року. Є навіть римо-католицьке. 

Тетяна Міненко, історик : " Воно також є пам’яткою історичною, бо там виявлені пам’ятники. Вони дотуються також 17-19 століттям. Ще є датування і чіткі надписи фамілій тих людей, які там поховані. Говорить про те, що там ховали представників заможних родин".

В Украине готовят проект интернетизации сел

Раніше знайти Тайкури було важко. Тепер, коли зробили дорогу, їздить більше рейсових автобусів. Чимало родин сюди з Рівного жити перебираються. У планах - звести у селі школу та дитячий садочок.

Валентина Музичка, сільський голова : "Село молодіє. Якщо є діти – є життя. Працюємо над проектом залучення туристів. Хочемо розвинути зелений туризм, пішохідний, велосипедами. Є такі моменти, дні, коли весільні пари з міста Рівного, які цікавляться старовиною, вони їдуть до нас".

Дивіться також : В сільському господарстві зростає кількість молодих фахівців

Отже, "зелений туризм" городян цікавить. Від метушні мегаполісів "ховаються" у селі. Чимало так і залишаються тут жити.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: отдых туристы село ровно
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3101
Загрузка...
Загрузка...